KDO JSEM

Jsem člověk, kterého reality baví. Mám dlouholeté zkušenosti jak v oblasti prodeje a pronájmu, tak i jako drobný realitní investor. Svým klientům nabízím moderní metody prezentace nemovitostí, prodejních strategií, marketingu a poradenství.

Více informací

CO DĚLÁM

Zajišťujme tyto služby - příprava kompletní právní dokumentace, zajištění ověření všech podpisů, zajištění advokátní úschovy finančních prostředků a listin, prověření zájemce z ekonomického i právního hlediska, příprava návrhů na vklad na Katastrální úřad

Více informací

MOJE PRÁCE

Mým cílem je nebízet klientům takový all inclusive sevis při prodeji nemovitostí, že budete mít pocit, že právě fine design reality je ta nejlepší volba.

Více informací

HOME STAGING

Profesionálně připravená nemovitost zaujme a odliší se od bežných nabídek na realitním trhu. V kupujícímu navodí ty správné emoce a na nemovitost se přijde podívat.

Více informací

KONTAKTY

Jak prodat nemovitost za nejlepší možnou cenu? Mým receptem na úspěch je propracovaný prodejní plán, home staging a dokonalý realitní marketing - profesionální fotografie, videoprohlídka, sociální sítě.

Více informací